Ансамбли

Ансамбли 2017-06-12T14:46:59+00:00

Драма

Драган Вујић Вујке
Мина Лазаревић
Ивана Кнежевић
Јелена Јовичић
Слободан Стефановић
Душко Радовић
Маја Новељић Ромчевић
Никола Булатовић
Мирољуб Турајлија

Владан Савић
Елизабета Ђоревска
Десимир Станојевић
Милан Милосављевић
Ивана Поповић
Жарко Степанов
Милена Живановић

Валентина Павличић
Ана Здравковић
Александар Дунић
Горан Букилић
Ана Симић
Ана Маљевић
Милан Антонић
Душица Новаковић

Балет

Снежана Весковић Заблаћански, руководилац балета

Чланови:
Даница Араповић
Биљана Кнежевић
Тамара Афанасијев
Славица Стојановић
Ирена Шаровић
Јелена Вуковић
Јелена Арсић
Милица Павловић

Елена Громилић
Барбара Милованов
Катарина Громилић
Тамара Иванчић
Ива Пјетловић
Нина Булајић
Долорес Магделинић
Ђорђе Макаревић
Милан Громилић
Небојша Громилић
Немања Наумоски
Игор Наумоски
Татјана Радуновић, корепетитор

Стални сарадници:
Лидија Новаковић
Мирела Божић Јовановић
Ивана Дубовац
Милош Митић
Игор Грабовица

Хор

Зорица Бошковић
Јелена Мит
Марчела Лукић
Мирјана Стојановић
Кристина Савић Биљана Пековић
Татјана Поповић
Зоран Дороњски
Јован Николић
Душан Шида

Мирослав Марковић
Бојан Гавриловић
Љубиша Динчић
Воја Орлић
Марко Богданић
Бојана Рачић
Ивана Кларић
Мирјана Матић

Стални сарадници:
Александар Новаковић
Игор Аризановић
Татјана Николић
Милена Моравчевић
Марко Пантелић
Хана Рамујкић

Оркестар

Весна Шоуц, руководилац музичког сектора
Милан Недељковић, диригент

Биљана Јовановић, концертмајстор
Ивана Матејић, заменик концертмајстора
Марија Ристић, прва виолина
Боривоје Спасојевић, вођа других виолина
Ана Ристић-Тадић, друга виолина
Драгомир Маринковић, друга виолина
Катарина Касаткин, вођа виола
Данијела Станковић, вођа виолончела

Ана Рајковић, флаута
Иван Ранковић, кларинет
Владимир Мандић, прва труба
Зоран Ковачевски, друга труба
Младен Лукић, први тромбон
Михајло Богосављевић, други тромбон
Маја Хајдуковић, алт саксофон
Александар Петковић, тенор саксофон

Аница Иванчевић, харфа
Дејан Стојадиновић, контрабас
Желимир Васић, удараљке
Никола Ђокић, удараљке
Стални сарадници:
Урош Ранковић
Ивана Павловић
Властимир Благојевић

Технички сектор

Руководилац техничког сектора: Драган Лазић
Организатор технике: Зоран Ћорломановић
Костимограф: Снежана Шимић
СЦЕНСКА ТЕХНИКА
Руководилац расвете: Момчило Жиропађа
Расвета: Зоран Ђурић, Златко Шакотић, Бојан Јовановић, Небојша Сиљановић, Небојша Илић
Руководилац тона: Бранислав Митић
Тон: Зоран Мандић, Ненад Арнаут,
Мајстор позорнице: Осман Ајрулоски
Оператери сценске механике: Раде Видосављевић, Зоран Благојевић
Декоратери: Зоран Гачић, Миле Граховац, Горан Илић, Живорад Чубрило, Милош Богдановић, Милија Лазаревић

Руководилац реквизите: Предраг Стевановић
Реквизита: Предраг Богојевић
Руководилац шминке: Снежана Мартинов
Шминка и власуљарски радови: Маја Арсић, Јелена Смиљанић
Руководилац гардеробе: Љиљана Спасић
Гардеробери: Гордана Живковић, Весна Шишковић, Мирјана Ђурђевић
Кројач: Зорица Кешељевић
Вешерај: Милена Ристић
Столар: Милорад Трифковић
Командна соба: Бојан Илић, Ненад Бабић
Транспорт: Дарко Лончар
Набављач: Славко Деља
Ватрогасац: Дејан Павловић
Стални сарадници:
Иван Мирковић
Зоран Линц