Распоред проба за аудицију мјузикл Фантом из Опере

/Распоред проба за аудицију мјузикл Фантом из Опере

МЈУЗИКЛ ФАНТОМ ИЗ ОПЕРЕ
распоред термина за вежбе са корепетитором

Хорска сала, 2. спрат, Позориште на Теразијама

 

14. МАРТ

10-11ч Марта Хаџиманов Кристин
Мирјана Стојановић Карлота
Владана Зиндовић Дошљак Кристин
Ана Вучић Кристин
Маријана Шовран Кристин
Ивана Антић Кристин
11-12ч Теодора Ристовски Кристин
Сања Радишић Кристин
Кристина Јовановић Кристин
Андреа Рашевић Кристин
Јована Берић Кристин
12-13ч Кармен Бардак Кристин
Сара Ристић Кристин
Дуња Палчек Кристин
Катарина Калмар Кристин
Марија Митић Кристин
13:30-14:30ч Кристина Савков Кристин
Кристина Парђовски Кристин
Ада Михајловић Кристин
Милана Продановић Кристин
Марија Пантин Кристин
14:30-15ч Сара Јоксимовић Кристин
Тамара Радовановић Кристин
Иштван Кереши Раул
15-16ч Вељко Радојичић Раул
Миљана Радиновић Кристин
Ивана Јанковић Кристин
Андреа Ржаничанин Кристин
Горана Раденовић Кристин
Јована Ћуровић Кристин
16:30-17:30ч Марко Николић Раул
Милош Петровић Раул
Александар Стефан Радишиић Раул
Александар Вучковић Раул
Ивана Петровић Гашић Карлота
Јелена Стеванович Карлота
17:30-18:30ч Марија Чупоски Карлота
Мирјана Влаовић Карлота
Душица Бијелић Карлота
Јулијана Вунцан Карлота
Марија Пантин Карлота
Ивана Јаношевић Карлота

15. МАРТ

12-13ч Срна Ђенадић Кристин
Маја Јовановић Кристин
Катарина Богићевић Кристин
Борис Постовник Пјанђи
Љубомир Поповић Пјанђи
13-14ч Боба Стојимировић Пјанђи
Ненад Чича Пјанђи
Никола Јездић Раул
Милан Тубић Раул
Чарни Ђерић Раул
14-15ч Јанко Радишић Раул
Вања Бисерчић Раул
Вељко Јовановић Раул
Марко Пантелић Раул
Марко Марковић Раул
Славен Дошло Раул
15-16ч Радомир Николић Раул
Стефан Вукић Раул
Војислав Томић Раул
Пеђа Марјановић Раул
Иван Марковић Раул
16-17ч Милан Антонић Раул
Александар Стоименовски Раул
Милан Босиљчић Раул
Милош Тошковић Раул
Ђорђе Коцић Раул

16. МАРТ

10-11ч Тијана Ђуричић Кристин
Јелена Шкорић Кристин
Сенка Петровић Кристин
Александра Аливојводић Кристин
Александра Петровић, Кристин
11-12ч Др. Лидија Цветић Кристин
Андријана Симовић Кристин
Ксенија Миленковић Кристин
Катарина Орландић Кристин
Јована Радосављевић Кристин
Ана Ђорђевић Кристин
12-13ч Анастасија Мињевић Кристин
Милица Живковић Кристин
Мина Манојловић Водушек Кристин
Мирјана Влаовић Кристин
Јелена Гавриловић Кристин
13:30-14:30ч Драгана Томић Роксандић Кристин
Ивана Кларић Кристин
Ђурђина Радић Кристин
Мирјана Матић Кристин
Бранислава Подрумац Кристин
Ива Стефановић Кристин
14:30-15ч Татјана Димитријевић Кристин
Миљана Гавриловић Кристин
Андреја Возар Кристин
15-16ч Катарина Јовановић Кристин
Мубера Маџовић Шкујиљ Кристин
Јелена Стеванович Кристин
Маријана Радосављевић Кристин
Маријана Радосављевић Карлота
16:30-17:30ч Марко Николић Пјанђи
Милица Сртахинић Кристин
Никола Живановић Пјанђи
Марко Панајотовић Раул
Владимир Андрић Раул
Никола Живановић Раул
2017-05-21T20:53:14+00:00