Редослед кандидата за аудицију за мјузикл „Фантом из Опере“

Почетна/Редослед кандидата за аудицију за мјузикл „Фантом из Опере“

Аудиција за мјузикл „Фантом из Опере“ ће се одржати у петак 17. и суботу 18. марта, а ужи избор ће бити организован у недељу 19. марта на Великој сцени Позоришта на Теразијама.

РЕДОСЛЕД КАНДИДАТА ЗА АУДИЦИЈУ

аудиција за улогу: Кристин
петак, 17.03.2017.

Прва група
10.00 – 14.00
1. Аливојводић Александра
2. Антић Ивана
3. Бардак Кармен
4. Богићевић Катарина
5. Бунцан Јулијана
6. Возар Андреја
7. Вучић Ана
8. Гавриловић Јелена
9. Гавриловић Миљана
10. Димитријевић Татјана
11. Делер Бабић Миона
12. Ђуричић Тијана
13. Ђорђевић Ана
14. Ђенадић Срна
15. Зиндовић Дошљак Владана
16. Јанковић Ивана
17. Јоксимовић Сара
18. Јовановић Кристина
19. Јовановић Маја
20. Јовановић Катарина
21. Калмар Катарина
22. Кларић Ивана
23. Киш Памела
24. Кнежевић Ања
25. Михајловић Ада
26. Митић Марија
27. Миленковић Ксенија
28. Манојловић Водушек Мина
29. Матић Мирјана
30. Маџовић Шкујин Мубера
31. Моравчевић Милена
32. Орландић Катарина
33. Остојић Дуња

Друга група
15.00 – 20.00
34. Палчек Дуња
35. Парђовски Кристина
36. Продановић Милана
37. Петровић Сенка
38. Подрумац Бранислава
39. Попадић Ања
40. Ристовски Теодора
41. Радосављевић Маријана
42. Радишић Сања
43. Ристић Сара
44. Радовановић Тамара
45. Радиновић Миљана
46. Ржаничанин Андреа
47. Раденовић Горана
48. Радосављевић Јована
49. Радић Ђурђина
50. Савков Кристина
51. Симовић Андријана
52. Стефановић Ива
53. Стеванович Јелена
54. Страхинић Милица
55. Стојановић Мирјана
56. Томић Роксандић Драгана
57. Ћуровић Јована
58. Убовић Габријела
59. Хаџиманов Марта
60. Цвјетковић Јелисавета
61. Цветић Лидија
62. Чупоски Марија
63. Шкорић Јелена
64. Шовран Маријана
65. Шуша Маја

аудиција за улогу: Раул, Карлота, Пјанђи
субота, 18.03.2017.

10.00 – 16.00
Улога: Раул
1. Андрић Владимир
2. Антонић Милан
3. Бисерчић Вања
4. Босиљчић Милан
5. Букић Стефан
6. Вучковић Александар
7. Дошло Славен
8. Ђерић Чарни
9. Живановић Никола
10. Јездић Никола
11. Јовановић Вељко
12. Јовановић Александар
13. Јовановић Стеван
14. Јелисавчић Јован
15. Коцић Ђорђе
16. Кереши Иштван
17. Крстић Милан
18. Марковић Марко
19. Марјановић Пеђа
20. Марковић Иван
21. Николић Марко
22. Пантелић Марко
23. Петровић Милош
24. Пекмезић Марко
25. Панајотовић Марко
26. Радојичић Вељко
27. Радишић Александар Стефан
28. Боба Стојимировић
29. Стоименовски Александар
30. Свилар Душан
31. Тубић Милан
32. Тубић Арсеније
33. Тошковић Милош
34. Томић Војислав

Улога: Карлота
35. Алексић Шајрер Ана
36. Бијелић Душица
37. Влаовић Мирјана
38. Јаношевић Ивана
39. Маџовић Шкујин Мубера
40. Пантин Марија
41. Петровић Сенка
42. Радосављевић Маријана
43. Палчек Дуња
44. Савичић Секулић Снежана
45. Стеванович Јелена
46. Стојановић Мирјана
47. Страхинић Милица
48. Шуша Маја

Улога Пјанђи
49. Живановић Никола
50. Јелисавчић Јован
51. Николић Марко
52. Постовник Борис
53. Поповић Љубомир
54. Петровић Милош
55. Чича Ненад

Напомена
Редослед нумера које ће кандидаткиње изводити је следећи:
1) In sleep he sang to me (47 -57 страна)
2) Think of me (28 -33страна)
3) Past the point of no return (232-234 страна)

2017-05-21T20:44:23+00:00