Redosled kandidata za audiciju za mjuzikl „Fantom iz Opere“

Početna/Redosled kandidata za audiciju za mjuzikl „Fantom iz Opere“

Audicija za mjuzikl „Fantom iz Opere“ će se održati u petak 17. i subotu 18. marta, a uži izbor će biti organizovan u nedelju 19. marta na Velikoj sceni Pozorišta na Terazijama.

REDOSLED KANDIDATA ZA AUDICIJU

audicija za ulogu: Kristin
petak, 17.03.2017.

Prva grupa
10.00 – 14.00
1. Alivojvodić Aleksandra
2. Antić Ivana
3. Bardak Karmen
4. Bogićević Katarina
5. Buncan Julijana
6. Vozar Andreja
7. Vučić Ana
8. Gavrilović Jelena
9. Gavrilović Miljana
10. Dimitrijević Tatjana
11. Deler Babić Miona
12. Đuričić Tijana
13. Đorđević Ana
14. Đenadić Srna
15. Zindović Došljak Vladana
16. Janković Ivana
17. Joksimović Sara
18. Jovanović Kristina
19. Jovanović Maja
20. Jovanović Katarina
21. Kalmar Katarina
22. Klarić Ivana
23. Kiš Pamela
24. Knežević Anja
25. Mihajlović Ada
26. Mitić Marija
27. Milenković Ksenija
28. Manojlović Vodušek Mina
29. Matić Mirjana
30. Madžović Škujin Mubera
31. Moravčević Milena
32. Orlandić Katarina
33. Ostojić Dunja

Druga grupa
15.00 – 20.00
34. Palček Dunja
35. Parđovski Kristina
36. Prodanović Milana
37. Petrović Senka
38. Podrumac Branislava
39. Popadić Anja
40. Ristovski Teodora
41. Radosavljević Marijana
42. Radišić Sanja
43. Ristić Sara
44. Radovanović Tamara
45. Radinović Miljana
46. Ržaničanin Andrea
47. Radenović Gorana
48. Radosavljević Jovana
49. Radić Đurđina
50. Savkov Kristina
51. Simović Andrijana
52. Stefanović Iva
53. Stevanovič Jelena
54. Strahinić Milica
55. Stojanović Mirjana
56. Tomić Roksandić Dragana
57. Ćurović Jovana
58. Ubović Gabrijela
59. Hadžimanov Marta
60. Cvjetković Jelisaveta
61. Cvetić Lidija
62. Čuposki Marija
63. Škorić Jelena
64. Šovran Marijana
65. Šuša Maja

audicija za ulogu: Raul, Karlota, Pjanđi
subota, 18.03.2017.

10.00 – 16.00
Uloga: Raul
1. Andrić Vladimir
2. Antonić Milan
3. Biserčić Vanja
4. Bosiljčić Milan
5. Bukić Stefan
6. Vučković Aleksandar
7. Došlo Slaven
8. Đerić Čarni
9. Živanović Nikola
10. Jezdić Nikola
11. Jovanović Veljko
12. Jovanović Aleksandar
13. Jovanović Stevan
14. Jelisavčić Jovan
15. Kocić Đorđe
16. Kereši Ištvan
17. Krstić Milan
18. Marković Marko
19. Marjanović Peđa
20. Marković Ivan
21. Nikolić Marko
22. Pantelić Marko
23. Petrović Miloš
24. Pekmezić Marko
25. Panajotović Marko
26. Radojičić Veljko
27. Radišić Aleksandar Stefan
28. Boba Stojimirović
29. Stoimenovski Aleksandar
30. Svilar Dušan
31. Tubić Milan
32. Tubić Arsenije
33. Tošković Miloš
34. Tomić Vojislav

Uloga: Karlota
35. Aleksić Šajrer Ana
36. Bijelić Dušica
37. Vlaović Mirjana
38. Janošević Ivana
39. Madžović Škujin Mubera
40. Pantin Marija
41. Petrović Senka
42. Radosavljević Marijana
43. Palček Dunja
44. Savičić Sekulić Snežana
45. Stevanovič Jelena
46. Stojanović Mirjana
47. Strahinić Milica
48. Šuša Maja

Uloga Pjanđi
49. Živanović Nikola
50. Jelisavčić Jovan
51. Nikolić Marko
52. Postovnik Boris
53. Popović Ljubomir
54. Petrović Miloš
55. Čiča Nenad

Napomena
Redosled numera koje će kandidatkinje izvoditi je sledeći:
1) In sleep he sang to me (47 -57 strana)
2) Think of me (28 -33strana)
3) Past the point of no return (232-234 strana)

2017-05-21T20:44:23+00:00