Ansambli

Ansambli 2017-06-12T14:46:59+00:00

Drama

Dragan Vujić Vujke
Mina Lazarević
Ivana Knežević
Jelena Jovičić
Slobodan Stefanović
Duško Radović
Maja Noveljić Romčević
Nikola Bulatović
Miroljub Turajlija

Vladan Savić
Elizabeta Đorevska
Desimir Stanojević
Milan Milosavljević
Ivana Popović
Žarko Stepanov
Milena Živanović

Valentina Pavličić
Ana Zdravković
Aleksandar Dunić
Goran Bukilić
Ana Simić
Ana Maljević
Milan Antonić
Dušica Novaković

Balet

Snežana Vesković Zablaćanski, rukovodilac baleta

Članovi:
Danica Arapović
Biljana Knežević
Tamara Afanasijev
Slavica Stojanović
Irena Šarović
Jelena Vuković
Jelena Arsić
Milica Pavlović

Elena Gromilić
Barbara Milovanov
Katarina Gromilić
Tamara Ivančić
Iva Pjetlović
Nina Bulajić
Dolores Magdelinić
Đorđe Makarević
Milan Gromilić
Nebojša Gromilić
Nemanja Naumoski
Igor Naumoski
Tatjana Radunović, korepetitor

Stalni saradnici:
Lidija Novaković
Mirela Božić Jovanović
Ivana Dubovac
Miloš Mitić
Igor Grabovica

Hor

Zorica Bošković
Jelena Mit
Marčela Lukić
Mirjana Stojanović
Kristina Savić Biljana Peković
Tatjana Popović
Zoran Doronjski
Jovan Nikolić
Dušan Šida

Miroslav Marković
Bojan Gavrilović
Ljubiša Dinčić
Voja Orlić
Marko Bogdanić
Bojana Račić
Ivana Klarić
Mirjana Matić

Stalni saradnici:
Aleksandar Novaković
Igor Arizanović
Tatjana Nikolić
Milena Moravčević
Marko Pantelić
Hana Ramujkić

Orkestar

Vesna Šouc, rukovodilac muzičkog sektora
Milan Nedeljković, dirigent

Biljana Jovanović, koncertmajstor
Ivana Matejić, zamenik koncertmajstora
Marija Ristić, prva violina
Borivoje Spasojević, vođa drugih violina
Ana Ristić-Tadić, druga violina
Dragomir Marinković, druga violina
Katarina Kasatkin, vođa viola
Danijela Stanković, vođa violončela

Ana Rajković, flauta
Ivan Ranković, klarinet
Vladimir Mandić, prva truba
Zoran Kovačevski, druga truba
Mladen Lukić, prvi trombon
Mihajlo Bogosavljević, drugi trombon
Maja Hajduković, alt saksofon
Aleksandar Petković, tenor saksofon

Anica Ivančević, harfa
Dejan Stojadinović, kontrabas
Želimir Vasić, udaraljke
Nikola Đokić, udaraljke
Stalni saradnici:
Uroš Ranković
Ivana Pavlović
Vlastimir Blagojević

Tehnički sektor

Rukovodilac tehničkog sektora: Dragan Lazić
Organizator tehnike: Zoran Ćorlomanović
Kostimograf: Snežana Šimić
SCENSKA TEHNIKA
Rukovodilac rasvete: Momčilo Žiropađa
Rasveta: Zoran Đurić, Zlatko Šakotić, Bojan Jovanović, Nebojša Siljanović, Nebojša Ilić
Rukovodilac tona: Branislav Mitić
Ton: Zoran Mandić, Nenad Arnaut,
Majstor pozornice: Osman Ajruloski
Operateri scenske mehanike: Rade Vidosavljević, Zoran Blagojević
Dekorateri: Zoran Gačić, Mile Grahovac, Goran Ilić, Živorad Čubrilo, Miloš Bogdanović, Milija Lazarević

Rukovodilac rekvizite: Predrag Stevanović
Rekvizita: Predrag Bogojević
Rukovodilac šminke: Snežana Martinov
Šminka i vlasuljarski radovi: Maja Arsić, Jelena Smiljanić
Rukovodilac garderobe: Ljiljana Spasić
Garderoberi: Gordana Živković, Vesna Šišković, Mirjana Đurđević
Krojač: Zorica Kešeljević
Vešeraj: Milena Ristić
Stolar: Milorad Trifković
Komandna soba: Bojan Ilić, Nenad Babić
Transport: Darko Lončar
Nabavljač: Slavko Delja
Vatrogasac: Dejan Pavlović
Stalni saradnici:
Ivan Mirković
Zoran Linc